Studenterboghandelen

Campusvej, Odense

Studenterboghandelen

Fra og med d. 29. juni kan du finde os her på vores nye lokation:


Campusvej 55
5230 Odense M
Tlf.: 6550 1700

 

Åbningstider:

Mandag - torsdag:
Fredag:
Lørdag:
09:30 - 17:15
09:30 - 15:00
Lukket

 

Lukkedage/ændrede

åbningstider sommeren 2017:

 
3. juli - 14. juli 10:00 - 14:00
Uge 29: 17. - 21. juli Lukket
24. juli - 11. august 10:00 - 14:00
14. august - semesterstart alm. åbningstider
 

 

Kontaktoplysninger:

 
Navn:   Sanne Jørgensen
Område:   Daglig leder
E-mail:   sanne@boghandel.sdu.dk
Tlf:   6550 1707

 

Navn: Susanne Jensen
Område: Regnskabsafdelingen
E-mail: susanne@boghandel.sdu.dk
Tlf: 6550 1703

 

Navn: Karina Simonsen
Område: Udenlandsk Litteratur
E-mail: karina@boghandel.sdu.dk
Tlf: 6550 1705

 

Navn: Monika Hansen
Område: Kontorvarer/dansk litteratur
Tlf: 6550 1704
E-mail: monika@boghandel.sdu.dk

 

Navn: Tina Madsen
Område: Dansk Litteratur/ingeniørstudierne
E-mail: tina@boghandel.sdu.dk
Tlf: 6550 1708

 

Navn: Marianne Svendsen
Tlf: 6550 1715
E-mail: marianne@boghandel.sdu.dk